Gdzie kupisz nasze książki?


Napisanie świetnej książki to dopiero połowa sukcesu. Drugą połową jest opublikowanie jej z Wydawnictwem, które zadba o szeroką dystrybucję.

Wydawnictwo Red Book współpracuje z głównymi dystrybutorami książek papierowych w kraju dostarczającymi tytuły do kilkudziesięciu największych księgarń internetowych i stacjonarnych w Polsce. Nasze książki nabyć można między innymi w księgarniach Ravelo, Bonito, Empiku oraz wybranych księgarń stacjonarnych sieci Matras. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że książki to w dzisiejszych czasach nie tylko tusz i papier, ale i miliony czytelników zaopatrzonych w urządzenia mobilne. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom rozpoczęliśmy współpracę z największymi platformami dystrybucji ebooków w kraju, dzięki czemu nasze tytuły trafić mogą do niemal czterdziestu e-księgarń. Każdy z tytułów wydanych w formie elektronicznej przez nasze wydawnictwo trafia między innymi do księgarni Empik.

Poniżej przedstawiamy wam krótką listę największych spośród księgarń internetowych, w których nabyć możecie nasze tytuły. Zapraszamy!


Wydawnictwo na skróty

Poznaj nasze wydawnictwo i wydaj z nami książkę

ikona o nas

Wydawnictwo


ikona nasze książki

Nasze książki


ikona wydaj z nami

Wydaj z nami