Dowiedz się więcej o naszym wydawnictwie.


Wydawnictwo Red Book powstało z myślą o debiutantach i młodych, polskich autorach pragnących wydać swoją książkę. Mając świadomość tego, jak trudne i stresujące mogą być poszukiwania wydawnictwa zainteresowanego publikacją książki postanowiliśmy oprzeć swoje działania na prostocie i nowoczesności, czego wyrazem jest już sama nazwa Red Book.
Wychodząc naprzeciw autorom szukającym miejsca gdzie mogliby wydać książkę zebraliśmy zespół osób dysponujących nie tylko doświadczeniem, ale i głowami pełnymi pomysłów, które opracowały plan jak wydać książkę w pięciu prostych krokach, oraz warianty wydawnicze dopasowane do potrzeb i oczekiwań szerokiej grupy autorów.
Nasi redaktorzy każdego dnia pracują, by zapewnić autorom komfort pracy twórczej. W naszej redakcji trwa nieustająca burza mózgów. Staramy się zawsze przeć naprzód i kreować nowe rozwiązania, mamy przy tym jednak świadomość, że nie wywarza się już otwartych drzwi, więc z wielką uwagą przyglądamy się rozwiązaniom, jakie wykorzystują wydawnictwa na całym świecie. Staramy się uczyć na ich błędach, by popełniać jak najmniej własnych.

Pod koniec 2015 roku zrobiliśmy kolejny ważny dla nas krok. Wraz z upadkiem jednej z największych polskich platform self publishingu wielu autorów nie wiedziało gdzie może wydać książkę. Wydawnictwo Red Book wyszło naprzeciw oczekiwaniom tych osób i dysponując zespołem doświadczonych redaktorów, oraz sprawnie zorganizowaną księgarnią internetową stworzyliśmy platformę wydawniczą ebookRED, miejsce zarówno dla debiutantów, jak i doświadczonych self publisherów.

Jesteśmy pewni, że działania te, to dopiero początek naszego dynamicznego rozwoju i każdego dnia będziemy się zmieniać, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom autorów.

Dane wydawnictwa

Wydawnictwo Red Book
Elizówka 39c
21-003 Ciecierzyn

NIP: 7132993208
REGON: 060972742

Kontakt

Sekretariat:
wydawnictwo@redbook.com.pl
Redakcja / Zgłaszanie tekstów
wydaj@redbook.com.pl


Wydawnictwo na skróty

Poznaj nasze wydawnictwo i wydaj z nami książkę

Wydawnictwo


Nasze książki


Wydaj z nami