Ile kosztuje wydanie książki?


>

W Red Book łączymy ofertę tradycyjnego wydawnictwa z firmą wydawniczą i platformą publikacji ebooków. Dzięki temu połączeniu możemy zaoferować autorom szeroki wachlarz wariantów wydawniczych, pośród których każdy znajdzie odpowiednią dla siebie ofertę. Wybierając naszą ofertę to autor decyduje ile kosztuje wydanie jego książki.

Do każdego autora podchodzimy w sposób indywidualny. Oceniając jego dzieło patrzymy nie tylko na tekst, który świadczy o jego wartości literackiej, ale i rynek wydawniczy. Staramy się znaleźć przestrzeń, w jakiej znajdzie się wydana książka i ocenić do jakiej grupy czytelników będzie skierowana. Dzięki takiemu podejściu możemy ocenić jakie działania promocyjne podejmiemy, z kim połączymy siły w dystrybucji, a co za tym idzie, ile będzie kosztować wydanie tej książki.

Jeśli przedstawiamy ofertę wydawniczą, to znaczy, że wierzymy w książkę i jej autora, oraz widzimy dla nich miejsce na księgarskich półkach.

Wariant wydawniczy 1

Wariant 1.

Wydanie finansowane w pełni przez wydawnictwo.

Wariant 1 to odpowiedź na pytanie, jak wydać książkę za darmo. Wydawnictwo Red Book pokrywa wszystkie koszty związane z wydaniem i promocją książki. Plan ten przygotowany jest z myślą o autorach, którzy gotowi są przekazać wydawnictwu prawa do utworu otrzymując w zamian jednorazowe honorarium, lub nawet 20% zysku od każdego sprzedanego egzemplarza.


Wariant wydawniczy 2

Wariant 2.

Wydanie współfinansowane przez autora.

Wydawnictwo i Autor dzielą się kosztami wydania utworu. Wybierając tą ofertę autor otrzymuje nawet 50% zysku ze sprzedaży książki zachowując przy tym pełnię praw do utworu.

Rozwiązanie to jest idealne dla osób pewnych siebie, nie bojących się wydać większej ilości książek, oraz autorów, którzy zebrali już wierne grono czytelników, lecz z różnych względów nie zdecydowali się na wydanie swojej książki w sposób tradycyjny.
Wariant wydawniczy 3

Wariant 3.

Większościowe finansowanie ze strony autora.

W Wydawnictwie Red Book nigdy nie pokrywasz 100% kosztów wydania książki.

Wariant 3 to propozycja większościowego finansowania ze strony autora. Autor pokrywa koszty korekty, redakcji, przygotowania oprawy graficznej i druku pierwszego nakładu książki. Wydawnictwo udostępnia swój know-how zajmuje się dystrybucją, promocją i wykonywaniem dodruków po wyczerpaniu pierwszego nakładu.

Korzystając z tego wariantu, Autor zachowuje pełnię praw do swojego utworu, dodatkowo otrzymując do 80% zysków ze sprzedaży książek.

Plan wydawniczy 3+

Plan "3+"

Wydaj z nami serię książek.

„3+” To unikalny plan wydawniczy przygotowany dla tych, którzy z pisarstwem wiążą swoją przyszłość. Jeśli pragniecie na dłużej związać się z pisarstwem, my pragniemy związać się z wami. „3+” daje autorowi komfort pisania bez obawy o znalezienie wydawcy dla swojej książki.

Jak to działa?

To proste. Zgłaszasz do nas napisaną przez siebie książkę. Czytamy ją i jeśli odkryjemy potencjał w tobie, lub twojej książce proponujemy ci od razu plan „3+”.

W planie „3+” Pierwszą książkę wydajesz z większościowym finansowaniem, kosztami drugiej dzielimy się po połowie, a trzecią i każdą kolejną Red Book wydaje już na własny koszt.

Zainteresowany? Wyślij nam swoją książkę i zapytaj o Plan „3+”.

Plan wydawniczy dla ebooków

Wydanie ebooka.

Zostań autorem książki elektronicznej.

Jeśli napisałeś, ale chwilowo nie stać cię na jej wydanie, lub zwyczajnie nie masz pewności czy odniesie sukces, wydaj ją w formie elektronicznej.

Wydając z nami e-booka możecie wprowadzić swoją książkę do kilkudziesięciu największych księgarń internetowych w kraju.

Korzystając z tej oferty otrzymujecie do 50% zysków z każdego sprzedanego egzemplarza.
Publikacja ebooka z naszym wydawnictwem, to również możliwość by wydać książkę za darmo. Korzystając z opcji wydawniczych przygotowanych z myślą o autorach ebooków decydujecie ile kosztuje wydanie waszej książki i w których księgarniach w formie elektronicznej się ona znajdzie.

Szczegóły oferty wydawnictwa ebooków poznacie odwiedzając naszą platformę selfpublishingu

Jeśli zainteresowała was nasza oferta i chcecie wydać swoją książkę z Wydawnictwem Red Book zachęcamy do przesyłania swoich tekstów na adres: wydaj@redbook.com.pl
Zapraszamy

Wydawnictwo na skróty

Poznaj nasze wydawnictwo i wydaj z nami książkę

Wydawnictwo


Nasze książki


Wydaj z nami